Porady dla Mężczyzn: Jakie zdjęcie umieścić na portalu randkowym

Istnieje dużo zróżnicowanych zasad odnośnie kompozycji dobrej fotki, ale jeżeli jest ciekawy pomysł, to możesz je wszystkie złamać i zdjęcie będzie o wiele lepsze niż gdybyś się nimi kierował. To jest zwłaszcza prawdziwe, jeśli chodzi o portale randkowe dlatego, że będąc na nich nie koniecznie musisz wyglądać zupełnie jak na fotce.

Oto jest 5 zasad, którymi powinno się generalnie kierować, aby posiadać przyciągające zdjęcie profilowe na portal randkowy, jeśli nie masz lepszego konceptu.

  1. Zasada numer jeden jest najważniejsza i jej musisz na pewno przestrzegać. Umieszczając zdjęcie nie powinieneś się wogóle chwalić. Fotka powinno pokazać twoje wnętrze, a nie twoje pieniądze.
  2.  Uśmiechnij się. Każdy Ci mówi, żebyś się uśmiechną, w momencie pozujesz do fotki. Na pewno miałeś okazję zobaczyć dużo zdjęć, z naturalnym uśmiechem. Te fotki na profilach portali randkowych bardzo dobrze przykuwają uwagę. Jednak jest też bardzo dużo zdjęć, w któych nie ma uśmiechniętych ludzi, a mimo to zdjęcia są przyciągające. Możesz wykonać kilka fotek kiedy jesteś uśmiechnięty i parę z nieuśmiechniętą miną. Następnie wybierz najciekawsze.
  3. Kieruj wzrok w obiektyw. Zazwyczaj będziesz dowiedzieć się na wielu portalach, że jak patrzysz na obiektyw aparatu to tworzysz wrażenie, gdybyś spoglądał oglądającemu w oczy. Każda kobieta powie, że  lubi takie wrażenie. Ale są też świetne zdjęcia, na których mężczyzna nie spogląda wprost w obiektyw. Dlatego też powinieneś sprawdzić, jaki wariant najkorzystniej dla Ciebie działa.
  4.  Dobrze się ubierz. Wokół tego tematu też jest wiele różnych opinii. Zauważ, że wielu modeli na ilustracjach w magazynach nie ma na sobie garniuturu. Ogólnie dziewczyny mówią, że podobają im się mężczyźni ubrani  zgodnie z modą. Ale dobrze oceniane są fotografie, na których są mięśnie i skórę.
  5.  Zdjęcie powinno być dynamiczne. Jest wiele fotek statycznych, które wychodziły bardzo dobrze, a z drugiej strony można znaleźć mnogo zdjęć dynamicznych, pokazujących np ruch sportowca, jakie robiły piorunujące wrażenie. Więc jeśli trenujesz jakąś dyscyplinę, to przekonałbym się na twoim miejscu jak kobiety je oceniają.

Nie ma jedynego, magicznego przepisu na dobre fotkę zwłaszcza, że każdy człowiek jest inny i dla każdego te same ujęcia mogą dawać zupełnie inny rezultat. Dlatego przetestuj różne zdjęcia i przekonaj się co dla Ciebie działa najlepiej.