Czy konto na sympatii jest rzeczywiście bezpłatne?

Nie. Konto na sympatii jest płatne. Z darmowym kontem na portalu sympatia możesz jedynie czytać odebranych wiadomości i wysyłać oczka. Jeśli jesteś kobietą to ok., masz szansę poderwania faceta na tym portalu randkowym. Część piszących do Ciebie mężczyzn będzie  podawać maile na końcu wiadomości. Jednak jeśli jesteś mężczyzną, to trudno będzie Ci umówić się na randkę z którąkolwiek dziewczyną nie posiadając opłaconego członkostwa. Cennik sympatii to od 11 zł za miesiąc, toteż możesz wybrać sobie odpowiednią opcję.  Cena nie jest bardzo wysoka porównując do pozostałych płatnych portali randkowych w Internecie.

Sympatia to portal randkowy, o którym można spokojnie powiedzieć, że jest największy w kraju. Dlaczego? Ze względu na największą liczbę osób korzystających z tego serwisu. Sympatia podaje, że mają już ponad 2,5 mln. zarejestrowanych ludzi.
Nie wiem, czy jest ich na 100% aż tak wiele (w końcu część kont może już dawno być nie używanych), ale ewidentnie jest tam najwięcej ludzi spośród serwisów randkowych w Polsce.