Randkowa pl

Randkowa.pl to mały płatny serwis randkowy. W zasadzie jest na nim mniej ludzi niż na niektórych darmowych serwisach. Portal jest raczej prosty, nie ma na nim jakiś skomplikowanych fukncji. Tylko to co jest potrzebne do komunikowania się. Portal ma ładną grafikę, przy której fotografie dobrze wyglądają i przytulnie się z niego korzysta.

Procedura rejestracji nowych ludzi do tego serwisu jest dość długi. To znaczy zanim założysz sobie konto, musisz odpowiadać na sporą ilość pytań, które i tak nie pomogą Ci za bardzo nikogo poznać, ale z jakiegoś powodu musisz na nie odpowiadać.

Jest to komercyjny serwis dlatego, jeżeli masz bezpłatny profil to rzecz jasna nie możesz nadawać żadnych wiadomości, możesz tylko odczytywać to co Tobie napiszą inni użytkownicy.

Regulamin kategorycznie zabrania umieszczania w opisie jakichkolwiek danych kontaktowych, które umożliwiłyby komunikację poza portalem. Grozi za to unieważnienie konta. Jest to chyba jedyny komercyjny serwis, który tak stanowczo przestrzega tego punktu w regulaminie.

Randkowa.pl ma plus minus 400 tys zarejestrowanych.