Który bezpłatny portal randkowy wybrać?

Wbrew pozorom znalezienie dobrego bezpłatnego portalu randkowego nie jest takie proste. Niby wystarczy wpisać do wyszukiwarki „darmowy serwis randkowy” i sprawdzić strony randkowe z listy. Kiedy to jednak zrobimy i zarejestrujemy się na takiej stronie randkowej, to może okazać się, że albo musimy zapłacić, za możliwość pisania lub czytania wiadomości albo nikt na tej stronie nam nie odpisuje.

Na co uważać, żeby nie tracić niepotrzebnie czasu i nerwów...

1. Portal pisze, że jest bezpłatny płatny a okazuje się płatny

Niestety nie każdy portal, który o sobie pisze, że jest za darmo, jest faktycznie całkowicie darmowy. Po zalogowaniu okazuje się, często, że tylko rejestracja była darmowa. A jeśli chcemy do kogoś wysłać wiadomość to musimy wykupić abonament Premium.

Niektóre serwisy, żeby przekonać nas do zapłacenia będą nawet wysyłać nam wiadomości z informacją, że jakaś kobieta lub facet chce nas poznać. Nie wiadomo czy to jest prawdziwa wiadomość czy wygenerowana automatycznie, żebyśmy zapłacili za członkowstwo. W każdym razie lepiej uważać na portale randkowe, które stosują takie sztuczki.

2. Randki internetowe, na których jest mało prawdziwych ludzi.

Załóżmy, że ktoś wpadł na pomysł założenia swoich randek w Sieci, ale nie chciało mu się go uczciwie promować i postanowił iść na skróty, żeby portal wybladł na większy. Więc zaczął samemu zakładać profile, żeby jego portal wydawał się większy. Niestety później okaże się, że ludzie nie będą odpisywać na twoje wiadomości, bo po drugiej stronie nie ma kto odpisać.

Jak poznać fałszywy profil?

Zwykle jest to profil z tylko jednym zdjęciem i opisem niemówiącym nic konkretnego. Np. Jestem miła i sympatyczną dziewczyną, która szuka fajnego faceta.

3.Mało aktywnych użytkowników

Może się zdarzyć, że liczba profili na portalu jest duża, ale ludzie dawno nie logowali się na swoje konta. Więc napiszesz do dziewczyny, ona nie odpowie, ty będziesz zastanawiał się dlaczego. A okaże się, że ona w ogóle wiadomości nie przeczytała, bo od dawna się nie loguje.

Ciekawe źródła:

Portale randkowe bezpłatne

Płatne portale randkowe za darmo -3 duże płatne portale randkowe, które dają ci możliwość z ograniczoną funkcjonalnością, ale bezpłatnie.

Artykuły powiązane