Portal badoo

Badoo to darmowy serwis społecznościowy, na którym jak mówią autorzy jest możliwość poznania ciekawych osób. W praktyce jest on używany jako najzwyklejszy portal randkowy.

Badoo podaje, że posiada już na całym globie ponad 150 mln użytkowników. To całkiem sporo, jednak w Naszym kraju jest tych użytkowników niewiele. Moje subiektywne doświadczenia są takie, jakoby była na nim podobna ilość osób co np na naszym polskim Cafe, czyli nie taka ogromna liczba.

Rejestracja

Rejestracja jest niezmiernie prosta - wpisujesz dane w kilka rubryk i już po aktywacji maila możesz korzystać z serwisu. Potem musisz  dodać zdjęcie główne, by mieć możliwość korespondowania z pozostałymi ludźmi. I to wszystko, możesz już działać.

Niemniej jednak w czasie rejestracji jest pewien haczyk na który koniecznie należy zwrócić uwagę...

W trakcie rejestracji do Badoo absolutnie nie wolno podawać hasła do poczty mailowej. Bo inaczej ludzie, którzy z Tobą korespondowali będą zasypywani mailami z twoim zdjęciem i zaproszeniem do rejestracji na Badoo.

Eksploatacja portalu

Duża część portalu jest bezpłatna, niemniej jednak by mieć dostęp do wszystkich funkcji należy opłacać abonament. Po opłaceniu abonamentu dostajesz kilka dodatkowych możliwości takich jak:
- oglądanie innych profili w trybie niewidzialnym
- zaawansowane wyszukiwanie
- poznać status wysłanej wiadomości - czy ktoś ją otworzył, czy nie.