Czy konto na sympatii jest rzeczywiście bezpłatne?

Czy konto na sympatii jest rzeczywiście bezpłatne?

Nie. Konto na sympatii jest płatne. Z darmowym kontem na portalu sympatia możesz jedynie czytać odebranych wiadomości i wysyłać oczka. Jeśli jesteś kobietą to ok., masz szansę poderwania faceta na tym portalu randkowym. Część piszących do Ciebie mężczyzn będzie  podawać maile na końcu wiadomości. Jednak jeśli jesteś mężczyzną, to trudno będzie Ci umówić się na randkę z którąkolwiek dziewczyną nie posiadając opłaconego członkostwa. Cennik sympatii to od 11 zł za miesiąc, toteż możesz wybrać sobie odpowiednią opcję.  Cena nie jest bardzo wysoka porównując do pozostałych płatnych portali randkowych w Internecie.

 

Jakie możliwości daje w sympatii konto płatne?
Szczególnie możliwość pisania wiadomości. Poza tym możesz obejrzeć, kto oglądał Twój profil, kto właśnie go ogląda.

Podsumowując:
Sympatia.onet.pl to serwis płatny. I jeżeli jesteś facetem musisz mieć płatne konto, żeby poderwać kobietę.

Kobiety na sympatii nie odpisują, z jakiego powodu?
Zapewne coś jest nie tak z Twoim profilem czy też listami jakie nadajesz. Tu masz dokładny artykuł, dlaczego kobiety na sympatii nie nie odzywają się.

Czemu na sympatii niektórzy mają pomarańczową obwódkę wokół profilu?

Możesz wyróżnić swój profil na pomarańczowo, o ile jesteś w posiadaniu konta VIP, jakie możesz mieć za wyższą opłatą.  Kiedy kobiety będą wyszukiwać profile facetów, wyróżniony profil będzie posiadał pomarańczowe tło. Ma to niby spowodować, że będziesz bardziej zauważony przez dziewczyny z serwisu randkowego. Ale de facto  może być odczytane przez niektóre singielki jakby za mocno Ci zależało.