Sympatia to portal randkowy, o którym można spokojnie powiedzieć, że jest największy w kraju. Dlaczego? Ze względu na największą liczbę osób korzystających z tego serwisu. Sympatia podaje, że mają już ponad 2,5 mln. zarejestrowanych ludzi.
Nie wiem, czy jest ich na 100% aż tak wiele (w końcu część kont może już dawno być nie używanych), ale ewidentnie jest tam najwięcej ludzi spośród serwisów randkowych w Polsce.

Edarling nie jest portalem randkowym przyjaznym dla swoichczłonków przez wzgląd na ich kontrowersyjną politykę ściągania należności z klienta i nie za dużą możliwość na poznanie interesującej osoby. Chciałem jakkolwiek napisać kilka słów o portalu Edarling, gdyż jest on często reklamowany. Jeśli koniecznie zamierzasz utworzyć tam konto, to na pewno przejrzyj ten artykuł, żeby uniknąć nieprzyjemności.

Randkowa.pl to mały płatny serwis randkowy. W zasadzie jest na nim mniej ludzi niż na niektórych darmowych serwisach. Portal jest raczej prosty, nie ma na nim jakiś skomplikowanych fukncji. Tylko to co jest potrzebne do komunikowania się. Portal ma ładną grafikę, przy której fotografie dobrze wyglądają i przytulnie się z niego korzysta.