Darmowe serwisy randkowe - darmowe portale randkowe: randki o2 pl

Randki o2 jeśli chodzi o bezpłatne randki przez internet  to nieprzerwanie jeden z lepszych darmowych serwisów. Piszę jeden z lepszych bo nie ma nadto wielu bezpłatnych portali randkowych, gdzie jest wielu użytkowników. Serwis jest w istocie bardzo prosty, nie ma nadmiernie dużo przydatnych funkcji. Nie znajdziesz na nim takich ułatwień jak informacje o tym, kto oglądał Twoje konto, ani nie zapiszesz sobie ustawień wyszukiwania, natomiast ma duży plus - otóż jest darmowy i oprócz tego łatwy w użytkowaniu. Więc ilekroć chcesz możesz założyć sobie na nim konto i samemu przekonać się jak działa...

Statystyki użytkowników portalu Randki.o2.pl:

Liczba  mężczyzn: 153 200

Liczba  kobiet: 73 130

Rejestracja na portalu randki.o2.pl

Aby się zarejestrować wystarczy, że posiadasz maila na o2. Wtedy, wchodzisz na stronę  portalu randkowego o2 i logujesz się używając loginu i hasła do konta mailowego. Czyli jeśli np masz maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i hasło: abcdf, to na randkach o2 jako login wpisujesz mojmail, a hasło abcdf. Oczywiście po włączeniu konta na portalu randkowym wybierasz sobie nicka, a mail jest niewidoczny dla pozostałych użytkowników.

Jak wygląda profil na portalu randkowym o2?
Wypełniając profil masz do wypełnienia wiele pól. Możesz wypełnić wszystkie, ale nie musisz pisać zupełnie nic. Oczywiście puste profile nie wzbudzają zbyt dużo zaufania, więc lepiej jest coś jednak o sobie napisać. Najważniejszym polem jest: Kilka słów o mnie, w którym możesz swobodnie pisać co chcesz na swój temat. Potem możesz uzupełnić pola: Co lubię, czego nie lubię i wymienić od myślników zainteresowania. Są też wymyślone przez twórców portalu pytania, na które można odpowiedzieć, żeby lepiej opisać swoją osobę. Te pytania to między innymi:

  • Jak wyglądam
  • Duże i małe hobby
  • Szukam i wymagam od partnera
  • Wolny czas spędzam na...
  • O pracy
  • Jakie są moje związki

Jeśli jakieś pytanie pominiesz, to nie będzie ono wyświetlane w Twoim profilu.